Fresh Island Festival pláž Zrće, ostrov Pag, Chorvatsko Přehrát aftermovie

FRESH ISLAND 2016

Zažij HIP HOP festival u moře v termínu 12. 7. – 14. 7. 2016, kdy se představí nejlepší světová Hip Hopová scéna a zalije chorvatskou pláž Zrće beaty, které vás donutí dát všechny ruku hore. Na festival jedeme jako parta 200 lidí a společně vyrážíme na Zrće, party boat a secret parties.

V létě nás čeká 5. ročník největšího plážového Hip-Hop festivalu Evropy. V minulých letech festival navštívili například Snoop Dogg, Rick Ross, Iggy Azalea, A$AP Rocky, Method Man a Redman, KRS – ONE, ale také československá armáda Kontrafakt, H16, Majk Spirit a DJ Wich.

FINAL LINE UP 2016:
Chris Brown, Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign, DJ Premier, Dj Statik Selektah, Logan Sama, Shakka a Tim Westwood

Sestav si zájezd Vstupenky

Pláž Zrće

Festival se odehrává na nejznámější pláži Evropy. Na pláži najdeš 6 open air klubů s bazénky. TOP klubem je Papaya, aktuálně 20. nejlepší klub světa.

Rytmus, 2014: “Pozor, o tomto koncerte Zrce este bude dlho hovorit!!! Ďakujeme všetkým čo tam boli.”

Majk Spirit, 2014: “Koncert ako vínko!”
CO JE V CENĚ

Sepsali jsme seznam všeho, co je již započítáno v ceně a seznam dalších možných nákladů, se kterými je třeba v průběhu dovolené počítat. Nic tě tak na místě nepřekvapí.

Zjisti více

PARTY KÝBL WRISTBAND

Speciální náramek, se kterým můžeš na místě ušetřit a navštívit neobvyklá místa. Spolupracujeme s kvalitními místními partnery. Díky tomu máš od nás řadu dalších výhod.

Zjisti více

HLEDÁM SPOLUCESTUJÍCÍ

Jsi sám a sháníš lidi do party? Nevadí, určitě nejsi jediný, kdo hledá spolucestující. Proč se s někým nespojit a nevyrazit společně? Vyber si ideální spolubydlící.

Zjisti více

JAK SE PŘIHLÁSÍM?

Klikni na rezervace v pravém horním rohu a sestav si zájezd na Zrće. Potřebuješ s něčím poradit? Napiš nám na info@partykybl.cz nebo volej +420 730 66 22 23.