TATRY 2019: poslední volná místa do party vlaku! Chci se přidat.

Zavřít

Zimní party dovolená

Zbývá už jen pár volných míst!

„Čekal jsem hodně, ale tohle vážně ne. Jezdíme už s partou 6 let do Alp. Minulý rok jsme si řekli, že zkusíme nějakou organizovanou snowparty. Party vlak prostě pecka, ostatní party taky. Organizátorům a DJs dávám všechny palce nahoru a budu se s partou těšit zase příští rok.“ Lukáš a celá MC crew, více recenzí.

Rezervace Zjistit více

Termín zájezdu a cena

👍 Po rezervaci záloha jen 1 000 Kč, doplatek si můžeš odložit až na 60 dní před odjezdem

😲 Termín bude brzy vyprodaný


Co je zahrnuto v ceně 6 200 Kč

  • exkluzivní doprava soukromým party vlakem Leo Express (Praha, Pardubice, Olomouc a Ostrava)
  • luxusní ubytování na 4 noci v chatkách v rezortu Tatralandia Holiday Village
  • 3denní skipas v lyžařském středisku Jasná
  • nabitý hudební program s DJs
  • doprovodný tematický program na sjezdovce s party průvodci
  • pravidelná doprava ski busem na trase Tatralandia – Jasná
  • SMS servis v průběhu zájezdu

Čím si můžeš zájezd vylepšit*

  • Pool party Tatralandia: 800 Kč
  • 3x bohatá snídaně formou švédských stolů: 950 Kč
  • Cestovní pojištění: 290 Kč

* Jednotlivé věci si můžeš přidat při rezervaci zájezdu.


Nabitý program

Odpolední a večerní party probíhají ve vysokohorském klubu Happy End a Mexiko Hall v areálu Tatralandie. Nabitý line up s DJs tě nenechá vydechnout. Doprovodný program připravují každý den naši party průvodci. Všechno ti ukážeme a stmelíme partu. Kromě party si navíc můžeš i zalyžovat.

Video z programu

Nejmodernější lyžařské středisko Jasná

Na sportovce čeká luxusní jarní lyžovačka. Celkem 49 km perfektně upravených sjezdovek, 30 lanovek, 12 freerideových zón a snow park. Zasněžovací systém pokrývá 80 % všech sjezdovek, takže o sníh žádný strach, tady se pravidelně lyžuje až do konce dubna. Neumíš lyžovat? Nevadí, akce je i pro nelyžaře. Mapa areálu zde.

Pool party Tatralandia

Vrcholem dovolené je noční pool party s DJs v aquaparku Tatralandia. Celkem 4 bazény, vířivky a uprostřed jeden obrovský bar. Vstupné na pool party si můžeš přidat extra v rezervaci zájezdu za 800 Kč.

Video z pool party

Doprava

Už po cestě se seznámíš se zbytkem party a zažiješ úžasnou atmosféru vlaku Leo Express. O občerstvení a nápoje se v průběhu cesty postará profesionální palubní servis. Na místo dorazíme ve večerních hodinách.

Ubytování v rezortu Tatralandia Holiday Village

Moderní ubytování ve stylových chatkách hned vedle aquaparku. Vyber si jednu z chatek, všichni bydlíme pohromadě. Součástí programu jsou i akce přímo v areálu ubytování. Lyžařský areál Jasná je 20 minut jízdy ski busem.

Vybrat ubytování

Hudební program

Party vlak, après ski party, vysokohorský klub Happy End, Mexico Hall a Tatralandia pool party

nFiX & Candice

České duo, které aktuálně patří ke špičce české taneční scény, se zaměřením na produkci vlastní hudby s českými i zahraničními hvězdami. Za zmínku určitě stojí spolupráce s nizozemským Quintinem, se kterým vydali nejnovější track Zoo Adventure!

Saxofrancis

Mladý nespoutaný DJ & saxofonista původem z Hradce Králové. Spojením magie saxofonu s elektronickou hudbou vytváří nezapomenutelnou show.

Tokátko

Mladý nadějný DJ, který se na klubové scéně pohybuje již od roku 2005. V srpnu 2015 vystoupil jako jeden ze tří českých DJs na jedné z největších akcí na světě – Street Parade v Curychu.

Aleš Matoušek

DJ a moderátor, kterého můžeš aktuálně slyšet každý všední den na rádiu KISS mezi 14 h a 18 h. Znát ho můžeš i z pořadu APPLIKACE na TV Prima COOL nebo moderování utkání České hokejové reprezentace.

Tatry všem na 100% doporučuji, ani nevím, jak to popsat. Je to absolutně něco jiného než Zrce. Zážitek na celý život. Z vlaku si nic nepamatuju, pak se probudím na party z té jdu na úžasnou snídani, pak rovnou jdu na prkno jezdím a nejednou se ocitnu na party na sjedzovce, po chvíli hraju soutěže a večer jsem na party v bazénu. Lidi úžasní, všichni se baví, plní energie, průvodci paří s náma, moderátor křičí ať žije party kybl a DJ’s hraje pecky. Svých pět dní volna jsem si neuměla představit lépe. Moc děkuji partykýblu za tuhle skělou párty! Kdo nespí, nezaspí, kdo nebyl, netuší. S párty kýblem po čtvrté a napořád.

– Eliška

Více recenzí