ZRĆE 2018: rezervace spuštěny! FIRST MINUTE ceny do 31. ledna, záloha jen 1 000 Kč

Zavřít
Zrće 2018 Přehrát Trailer

Letní party dovolená

FIRST MINUTE ceny do 31. ledna

Poznej s námi nejznámější open air kluby světa a exotickou pláž Zrće na ostrově Pag v Chorvatsku. Společně zažijeme bláznivé večírky, odpolední pool parties, party boat s drinky zdarma a neplánované parties na ubytování s bazénem.

Rezervace Zjistit více

Vyber si termín

❓ Jaký termín si mám vybrat? Přečti si: Kdy jet v létě na Zrće

Odjezd první den ve 21:00. Návrat poslední den v dopoledních hodinách.


Co je zahrnuto v ceně zájezdu

 • doprava moderním autobusem (nástupní místa: Praha 21:00, Brno 23:50, Bratislava 1:30), možnost volby vlastní dopravy v druhém kroku rezervace
 • nadstandardní ubytování v apartmánech nebo Moon Rocks s bazénem na 3, 5 nebo 7 nocí (podle zvoleného termínu)
 • party průvodce po celou dobu zájezdu
 • náš party program na pláži a ve vybraných klubech
 • místní poplatky včetně turistické taxy
 • SMS servis v průběhu zájezdu
 • Party Kýbl booklet s mapou
 • dárečky od našich sponzorů
 • 24/7 zákaznická linka
 • Party Kýbl Beach set (volitelné)
 • Party Kýbl Wristband (volitelné, více info)
 • panák Jack Daniel´s Fire zdarma při objednání zájezdu osobně u nás v Praze

Čím si můžeš zájezd vylepšit*

 • čtyřhodinová all-inclusive plavbu na party boat s drinky zdarma: 260 – 280 Kn
 • neomezený shuttle bus Novalja–Zrće: týdenní jízdné 250 Kn, třídenní: 200 Kn
 • vstupenky na festivaly

* Jednotlivé věci si budeš moci přidat v CHECK-IN, který zasíláme měsíc před odjezdem zájezdu.

Měnový kurz: 1 Kn = 3,4 Kč


Nejlepší kluby světa

TOP klubem je Papaya, aktuálně 9. nejlepší klub světa, a klub NOA postavený přímo na moři. V klubech pořádáme odpolední tématické party v bazénech, kde se rychle seznámíš s celou partou. Večer se připrav na ty nejlepší zvukové a vizuální efekty, které open air kluby nabízí, a vystoupení světových DJs.

Lineup 2018

Skvělá parta lidí a unikátní zážitky

Každý termín jedeme jako velká parta lidí a na akce chodíme společně. Party má tak úplně jiný rozměr a nikdy nepaříš sám. Poznáš spoustu nových lidí a zažijete neuvěřitelné věci. Naši party průvodci každý den připravují dobrovolný program a soutěže o free drinky. Všechno ti ukážeme a stmelíme partu.

Fotoreport

Novalja

Malebné městečko plné mladých lidí. Projdi se večer palmovou promenádou a ochutnej místní speciality jako jehněčí na rožni, rybí speciality a světově vyhlášený pažský sýr). Na místě dnešního města stávala okolo prvního století našeho letopočtu římská osada.

Moderní ubytování s bazénem

Exkluzivní ubytování nejblíže od Zrće v městečku Novalja. Všichni bydlíme pohromadě. Vyber si apartmán v Party Kýbl House nebo oblíbený Moon Rocks nově s bazénem. Všechna ubytování jsou blízko u sebe, pár metrů od zastávky shuttle busu na Zrće a jen několik minut od moře.

Společná cesta, která uteče

Jezdíme přes noc, takže se ráno probudíš a budeš na místě. Doprava je zajištěna moderními klimatizovanými autobusy. Už po cestě se seznámíš s dalšími lidmi a našimi party průvodci. Přidat se k nám můžeš i autem, ale přijdeš o atmosféru společné cesty. Přidej se na Facebook událost, odebírej aktuální info a zjisti, kdo už jede.

Facebook událost

All Inclusive party boat

Pravidelně TOP akce dovolené s neomezenou konzumací drinků. Čtyřhodinová party na lodi za doprovodu DJs. Obeplouváme okolní ostrůvky a stavíme na koupání.

Typický den na Zrće

Každý den je originál. A jak bude vypadat ten tvůj?

11:00

Vzbudí tě ranní sluníčko, pomalu vstaň z postele, dej si s kamarády na terase pořádnou snídani a udělej pár temp venku v bazénu.

13:00

Vezmi si plavky, krém na opalování, peníze na útratu a pojď na pláž Zrće, nebo do přístavu v Novalji na naši Party Boat s drinky zdarma.

14:00

Seznam se na pláži se zbytkem party a vychutnej si vychlazené free drinky. Máš čas na opalování, plážové soutěže a vodní sporty.

16:00

Pojď s námi společně do jednoho z klubů na tematické odpolední pool parties. Vypni, přestaň myslet na okolní svět a tancuj.

23:00

Nahoď večerní outfit a pojď se bavit na jeden z probíhajících hudebních festivalů. Tisíce lidí z celého světa a ty jsi toho všeho součástí.

6:00

Tancuj s přáteli na poslední rytmy a vychutnej si pocit ranní party při východu slunce. Máš za sebou spoustu zážitků a vzpomínek.

Můj již druhý ročník neskutečné zábavy, párty, drinků, hudby a těch nejlepších lidí! Třešničkou na dortu byla party boat s těmi nejlepšími DJs! Aloha další rok ;)

– Nelča

Více recenzí