TATRY: přes 80 % kapacity zájezdu obsazeno! Nečekej s rezervací.

Zavřít

Letní party dovolená

Rezervace spouštíme 3. ledna 2019

Poznej s námi nejznámější open air kluby světa a exotickou pláž Zrće na ostrově Pag v Chorvatsku. Společně zažijeme bláznivé večírky, odpolední pool parties, party boat s drinky zdarma a neplánované parties na ubytování s bazénem.

Zjistit více

Vyber si termín

Odjezd první den ve 21:00. Návrat poslední den v dopoledních hodinách.

👍 Po rezervaci záloha jen 1 000 Kč, doplatek si můžeš odložit až na 60 dní před odjezdem


Co je zahrnuto v ceně

  • doprava moderním autobusem (odjezdy: Praha 21:00, Brno 23:50, Bratislava 1:30) nebo možnost i vlastní dopravy se slevou 1 000 Kč
  • nadstandardní ubytování s Wi-Fi, klimatizací a bazénem
  • odpolední a večerní vstupy do vybraných klubů mimo festivaly
  • společný program na pláži s party průvodci
  • SMS servis v průběhu zájezdu
  • Party Kýbl booklet s mapou

Čím si můžeš zájezd později vylepšit*

  • all-inclusive plavbu na party boat s drinky zdarma: 260 – 280 Kn
  • neomezený shuttle bus Novalja–Zrće: týdenní jízdné 260 Kn, třídenní: 200 Kn
  • grilování na pláži: 80 Kn
  • vstupenky na večerní festivaly

* Jednotlivé věci si budeš moci přidat v CHECK-IN, který zasíláme měsíc před odjezdem.

Měnový kurz: 1 Kn = 3,4 Kč


Nejlepší kluby světa

TOP klubem je Papaya, aktuálně 6. nejlepší klub světa, a klub NOA postavený přímo na moři. V klubech pořádáme odpolední tématické party v bazénech, kde se rychle seznámíš s celou partou. Večer se připrav na ty nejlepší zvukové a vizuální efekty, které open air kluby nabízí, a vystoupení světových DJs.

Hudební program 2018

Skvělá parta lidí a unikátní zážitky

Každý termín jedeme jako velká parta lidí a na akce chodíme společně. Party má tak úplně jiný rozměr a nikdy nepaříš sám. Poznáš spoustu nových lidí a zažijete neuvěřitelné věci. Naši party průvodci každý den připravují dobrovolný program a soutěže o free drinky. Všechno ti ukážeme a stmelíme partu.

Facebook událost

Moderní ubytování s bazénem

Exkluzivní ubytování nejblíže od Zrće v městečku Novalja. Všichni bydlíme pohromadě. Vyber si jeden z apartmánů nebo oblíbený Moon Rocks s bazénem. Všechna ubytování jsou blízko u sebe, pár metrů od zastávky shuttle busu na Zrće a jen několik minut od moře.

Vybrat ubytování

Společná cesta, která uteče

Jezdíme přes noc, takže se ráno probudíš a budeš na místě. Doprava je zajištěna moderními klimatizovanými autobusy. Už po cestě se seznámíš s dalšími lidmi a našimi party průvodci. Přidat se k nám můžeš i autem, ale přijdeš o atmosféru společné cesty. Přidej se na Facebook událost, odebírej aktuální info a zjisti, kdo už jede.

Facebook událost

All Inclusive party boat

Pravidelně TOP akce dovolené s neomezenou konzumací drinků. Tříhodinová party na lodi za doprovodu DJs. Obeplouváme okolní ostrůvky a stavíme na koupání.

Typický den na Zrće

Každý den je originál. A jak bude vypadat ten tvůj?

11:00

Vzbudí tě ranní sluníčko, pomalu vstaň z postele, dej si s kamarády na terase pořádnou snídani a udělej pár temp venku v bazénu.

13:00

Vezmi si plavky, krém na opalování, peníze na útratu a pojď na pláž Zrće, nebo do přístavu v Novalji na naši Party Boat s drinky zdarma.

14:00

Seznam se na pláži se zbytkem party a vychutnej si vychlazené free drinky. Máš čas na opalování, plážové soutěže a vodní sporty.

16:00

Pojď s námi společně do jednoho z klubů na tematické odpolední pool parties. Vypni, přestaň myslet na okolní svět a tancuj.

23:00

Nahoď večerní outfit a pojď se bavit na jeden z probíhajících hudebních festivalů. Tisíce lidí z celého světa a ty jsi toho všeho součástí.

6:00

Tancuj s přáteli na poslední rytmy a vychutnej si pocit ranní party při východu slunce. Máš za sebou spoustu zážitků a vzpomínek.

Můj již druhý ročník neskutečné zábavy, párty, drinků, hudby a těch nejlepších lidí! Třešničkou na dortu byla party boat s těmi nejlepšími DJs! Aloha další rok ;)

– Nelča

Více recenzí