TATRY 2019: poslední volná místa do party vlaku! Chci se přidat.

Zavřít

Další výdaje na Zrće

Sepsali jsme seznam případných dalších nákladů v destinaci. Může se hodit, pokud potřebuješ poradit, kolik si s sebou vzít peněz na útratu.

Místní měna

Místní měnou je Chorvatská kuna (Kn). Doporučujeme s sebou vzít větší částku kun a nějaká drobná eura. Ve většině podniků akceptují obě měny. Výhodnější je platba v kunách.

  • 1 Kn = 3,6 Kč
  • 1 EUR = 7,5 Kn

Pár tipů, jak ušetřit

  • objednat si Party Kýbl Wristband
  • objednat si zájezd co nejdříve, ceny se budou zvyšovat
  • nakupovat potraviny a alkohol v místních supermarketech
  • cigarety jsou v Chorvatsku levnější
  • vyrazit s velkou partou přátel

Jídlo a pití

Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňkou. Na ubytování Moon Rocks vařit nelze, ale přímo v domě můžeš využívat samoobslužné restaurace. Pokud tě nebaví vařit, přidej si k zájezdu polopenzi nebo snídani. Můžeš si ji doobjednat v CHECK-IN, který zasíláme měsíc před odjezdem zájezdu.

Ceny potravin jsou na Zrće a v přilehlém městečku Novalja minimálně dražší oproti našim cenám. Přímo na pláži Zrće najdeš několik stánků s občerstvením (pizza, hamburger, hranolky, saláty, a další). V centru a na okraji městečka Novalja jsou dva velké supermarkety (Plodine a HyperNovalis), kde doporučujeme nakupovat základní potraviny. V supermarketech jsou stejné ceny jako u nás. Ani alkoholické nápoje nejsou v klubech nějak zvlášť předražené.

Průměrná denní útrata za jídlo: 1x návštěva restaurace + 2x občerstvení na pláži = 75 – 120 Kn.

Přečti si článek Velký ceník jídla,pití a zábavy na Zrće na našem blogu

TIP: S Party Kýbl Wristband dostaneš slevy do vybraných restaurací.

Vstupné do klubů

Na pláž Zrće je vstup zdarma, platí se pouze poplatky za parkování, pokud přijedeš autem. Každý týden probíhají v místních klubech 3 – 4denní festivaly s mezinárodními DJs. Vstupenky stojí 350 – 500 Kn za celý festival.

NE, PO, ÚT, ST – v tyto dny probíhají na pláži v některých klubech hudební festivaly. Odpolední vstupy do klubů jsou většinou zdarma a platí se pouze večerní vstupné. Vstupné stojí cca. 350 – 500 Kn za celý festival.

ČT, PÁ, SO – v tyto dny probíhají v klubech vystoupení místních DJs a speciálních hostů. Přes den je vstupné do klubů zdarma. Večerní vstupné je do klubů zdarma pouze do 00:00 hodin. Pokud chceš v průběhu večera změnit klub, je třeba zaplatit vstupné. U nás máš možnosti zakoupit na místě 3 denní vstupné do všech klubů za cenu cca. 40-100 Kn/den.

PO VŠECHNY TERMÍNY NAŠICH PARTY DOVOLENÝCH TO NA PLÁŽI ŽIJE. KAŽDÝ TERMÍN OČEKÁVEJ 100 % PARTY, LIŠÍ SE POUZE VYSTUPUJÍCÍ DJS.

Hudební program

TIP: S Party Kýbl Wristband máš možnost zvýhodněného nákupu vstupenek na festivaly. Vstupenek máme na místě vždy dostatek pro všechny držitele Wristbandu.