5 důvodů, proč si svět zamiloval Yacht Weeky

Jet v létě k moři je zažitá klasika, fláknout se na pláž, popít pár drinků, večer se projít po promenádě, zajít na véču, opalovat se, prostě pohodička, kterou asi moc dobře znáš. Co ale vyrazit přímo na moře? S hrubým plánem trasy, který záleží na aktuální náladě a počasí? A co navíc ještě bydlet na lodi, mít naprostou svobodu a od snídaňového stolu skočit rovnou do moře? A večer stát se sklenkou vína na přídi, klidně se pohupovat na vlnách a pozorovat západ sluce…Seznam se, Yacht Weeky mění tradiční způsob letní dovolené a svět mladých lidí si je velmi rychle zamiloval. Proč?

1. Levnější než klasická dovolená

Víš, kolik stojí hotel ve VIP lokalitě s výhledem na moře a ideálně v první lajně s vlastní pláží. Tady jsi na lodi, když pofukuje vítr, dostaneš se všude prakticky „zadarmo“. Vyrazit na plachetnici už dávno není otázkou peněz, i když ses dřív koukal na jachtaře jako na vyvolené milionáře. Týdenní dovolená na jachtě tě včetně půjčení lodi, dopravy do přístavu, služeb kapitána a útraty na místě vyjde na cca. 18 000,- Kč. Sice to není málo, ale poznáš nespočet nových míst, zažiješ spoustu nových věcí, seznámíš se s novými lidí a ušetříš na fakultativních výletech 😁

Party Kýbl Yacht Week od 13 900 Kč, zjisti více.

2. Každý den zažiješ něco jiného

Yacht Week je životní styl, prostě týden naplno plný parties, dobrodružství, výletů po ostrovech, potápění, opalování a klábosení v partě super lidí. Každý týden vyplouvá skupinka jachet, která má stanovenou hrubou trasu plavby – místa, kde se bude kotvit, koupat, pařit a relaxovat.

Dopoledne například prozkoumáš romantickou vesnicí Komiža na ostrově Vis, odpoledne relaxuješ na lodi s drinkem ruce a večer nahodíš nejlepší outfit a vyrazíš do klubu. Nad ránem se vrátíš zpátky na loď, kapitán napne plachty a jede se objevovat další místo!

3. Nejlepší parties přímo na moři

Privátní party v zátoce na nafukovačkách! Kdo nezažije, nepochopí. Takzvané kruhové yacht parties vzniknou tak, že se sváže minimálně 6 lodí do kruhu a uprostřed vytvoří velký bazén. Jedna z lodí je osazena repro bednami s DJs pultíkem, který ozvučí celou zátoku. Ze zkušenosti je to ten nejlepší letní party-chill feeling, jaký můžeš zažít!

4. Místa, kam se běžně nepodíváš

S lodí se dostaneš k opuštěným plážím, romantickým zátokám a výjimečným klubům přímo na útesech, ke kterým je přístup pouze z moře. Nikdo asi nemá rád přeplněné pláže, kde platíš za slunečníky a neustále tě obtěžuje týpek s fejkovými kabelkami :) Navíc obepluješ celé ostrovy, zazávodíš si s dalšími jachtami a budeš mít možnost prozkoumat i svět pod hladinou.

5. Je to prostě něco nového, je to cool

Je to touha vyzkoušet něco nového. Je to letní party dovolená přímo na moři, kterou si sám pravděpodobně nezorganizuješ ani nenaplánuješ. Dovolená, na kterou nikdy nezapomeneš, a nesplyne ti s dalšími dovolenými. Budeš se fotit jako cestovatel na přídi lodi se západem slunce a v upuštěných zátokách, jako party člověk v bazénu jachet s drinkem v ruce, za kormidlem jako mořeplavec a počítat likes na Instagramu od závistivých kámošů a obdivovatelů :)

Zažij 2. ročník akce Party Kýbl Yacht Week 23. – 30. června. Ve skupince jachet obeplujeme pod českou vlajkou nejznámější ostrovy Brač, Hvar a Vis. Zapaříme v plážových klubech jako Carpe Diem, Lunatic Beach Club nebo přímo na moři s naším DJ. Přidej se k nám, cena od 13 900 Kč.

CHCI SE PŘIDAT