Skupinové slevy

Organizuješ zájezd pro partu 8 a více přátel? Využij naši nabídku skupinových slev.

Počet cestujících 8 – 10 11 – 15 16 a více
Celková sleva 4 000 Kč 6 000 Kč 9 000 Kč

Pro uplatnění slevy jednoduše udělej rezervaci autobusového zájezdu v libovolném termínu. Čím větší skupina, tím větší sleva. Pokud budeš mít na sebe napsané rezervace v součtu 8 a více platících cestujících, celkovou cenu rezervací ti následně ponížíme o slevu uvedenou v tabulce.

Chci dát dohromady skupinu, kde mám začít?

Nejjednodušší způsob je vytvořit Facebook událost, napsat na ni stručné informace, přidat pár fotek a rozeslat pozvánku přátelům. Jakmile budeš mít událost s kompletními informacemi, můžeš odkaz na ní dále sdílet a postupně uvidíš, kolik lidí by chtělo jet. Pobavit se o zájezdu můžeš i s kamarády v hospodě, posilovně nebo na třídním srazu. Oslovit můžeš i lidi v naší skupině Hledám spolucestující.

Potřebuješ poradit s výběrem ideálního ubytování?

Neváhej nás kontaktovat! Není například problém, aby část skupiny bydlela v jiném typu ubytování nebo nastupovala v jiném nástupní místě. V případě nevyhovující velkosti ubytovacích jednotek prověříme možnost přistýlek, popř. najdeme vhodnější typ ubytování apod.

Jak je to s platbou zájezdu?

Po odeslání rezervace ti na e-mail zašleme platební údaje s variabilním symbolem pro každou rezervaci. Buď nejdříve od všech členů skupiny vybereš peníze a pošleš nám je hromadně, nebo (easy varianta) každý platí zvlášť a při platbě uvede variabilní symbol rezervace. Po každé platbě dostaneš na e-mail upozornění o jejím přijetím s číslem účtu platícího.