Zakalíme v létě na Zrće? Sleduj ZRĆE AKTUÁLNĚ

Zrće aktuálně

Vypadá to dobře! V Chorvatsku je situace podstatně lepší než v ČR. Počet nakažených klesá a probíhá postupné rozvolňování opatření spolu s očkováním místních obyvatel.

Kluby na léto připravují středně velké festivaly a jednodenní akce se zahraničními DJs. Nejhorší scénář počítá s tím, že budou fungovat jako loni. (1 000 lidí/klub, dezinfekce u vstupu)

Jak se ukázalo loni, největší výhodu mají středně velké open air kluby, které si mohou hrát s kapacitou a kontrolují počet návštěvníků. Šíření viru je výrazně nižší v otevřených venkovních prostorech.

Náš zájezd můžeš zrušit bez stornopoplatku ještě 2 dny před jeho zahájením v případě cestovního omezení z důvodu koronaviru. (uzavření hranic, nutnost karantény či doporučení necestovat)

Časté dotazy

Můžu si teď rezervovat místo na zájezdu?

Ano. Doporučujeme co nejdříve udělat předrezervaci. Jedině tak máš jistý místo na zájezdu a nemusíš zatím hrotit přesný termín ani ubytování.

Vrátíte mi peníze, když kvůli COVIDU nepůjde jet?

To je jasný!
O peníze v žádným případě nepřijdeš. Nic neriskuješ.
Jsme navíc i pojištěni pro případ úpadku.

Jak to bude letos na Zrće s programem a festivaly?

Kluby připravují středně velké festivaly a jednodenní akce se zahraničními DJs.
Na letní sezonu 2021 jsou na Zrće potvrzena vystoupení zahraničních hvězd jako Timmy Trumpet, Vini Vici, Fedde Le Grand, Steve Aoki a dalších umělců. Kompletní hudební program.