Co nás čeká v létě?

Vypadá to dobře! V Chorvatsku je situace podstatně lepší než v ČR. Probíhá postupné rozvolňování opatření spolu s očkováním místních obyvatel.

Kluby na léto připravují středně velké festivaly a jednodenní akce se zahraničními DJs. Nejhorší scénář počítá s tím, že budou fungovat jako loni. (1 000 lidí/klub, dezinfekce u vstupu)

Jak se ukázalo loni, největší výhodu mají středně velké open air kluby, které si mohou hrát s kapacitou a kontrolují počet návštěvníků. Šíření viru je výrazně nižší v otevřených venkovních prostorech.

Náš zájezd můžeš zrušit bez stornopoplatku ještě 2 dny před jeho zahájením v případě cestovního omezení z důvodu koronaviru. (uzavření hranic, nutnost karantény či doporučení necestovat)

Časté dotazy

Můžu si teď rezervovat zájezd?

Ano. Doporučujeme udělat rezervaci co nejdříve, kapacita zájezdů je letos omezená.

Vrátíte mi peníze, když kvůli COVIDU nepůjde jet?

To je jasný! Pokud uzavřou kluby nebo dojde k cestovního omezení z důvodu koronaviru (uzavření hranic, nutnost karantény po příjezdu do destinace či doporučení necestovat), tak ti vrátíme všechny peníze. O peníze v žádným případě nepřijdeš. Jsme navíc i pojištěni pro případ úpadku.

Jak to bude letos na Zrće s programem a festivaly?

Kluby připravují středně velké festivaly a jednodenní akce se zahraničními DJs. Na letní sezonu 2021 jsou na Zrće potvrzena vystoupení zahraničních hvězd jako Timmy Trumpet, Vini Vici, Fedde Le Grand, Steve Aoki a dalších umělců. Kompletní hudební program.

Jaké jsou aktuální podmínky pro cestu do Chorvatska a zpět?

Aktuálně stačí pro cestu do Chorvatska vyplněný příjezdový formulář a rychlý antigenní test (zdarma) provedený na odborném pracovišti (ne starší 48 hodin) nebo potvrzení o očkování popř. potvrzení (pozitivní test) o prodělání nemoci COVID – 19 za posledních 180 dnů. Seznam odběrových míst ČR. Před návratem domů je třeba vyplnit příjezdový formulář do ČR a nejpozději do 5 dní po návratu předložit negativní výsledek PCR testu (1 300 Kč) krajské hygienické stanici. Žádná věda to není, jinak se na party zatím nedostaneme :) Včas tě upozorníme, pokud dojde k nějakým změnám!