Zrće aktuálně

Léto je tady! Pojeď se bavit. Aktuální informace z pláže ke dni 7. 7.

Kluby, bary a restaurace jsou otevřeny bez omezení až do 6:00. Podívej se na aktualizovaný přehled akcí a festivalů.

Covid-19 Free zone. Vstup do klubu pouze pro očkované nebo negativně testované. Není povinnost nosit roušku ve venkovních prostorách.

Náš zájezd můžeš zrušit bez stornopoplatku v případě omezení (uzavření hranic, nutnost karantény v destinaci či doporučení necestovat).

Časté dotazy

Jaké jsou aktuální podmínky pro cestu do Chorvatska a zpět?

Aktuálně stačí pro cestu do Chorvatska vyplněný příjezdový formulář a rychlý antigenní test (zdarma) provedený na odborném pracovišti (ne starší 48 hodin) nebo potvrzení o očkování (min. 22 dní po první dávce) popř. potvrzení (pozitivní test) o prodělání nemoci COVID – 19 za posledních 180 dnů. Seznam odběrových míst ČR, odběrová místa SR.

Před návratem domů je třeba vyplnit příjezdový formulář do ČR/příjezdový formulář do SR a nejpozději do 5 dní po návratu předložit negativní výsledek antigenního testu (zdarma) krajské hygienické stanici. Plně očkované osoby (14 dní po druhé dávce) vyplňují pouze příjezdový formulář.

Žádná věda to není, jinak se na party zatím nedostaneme. Včas tě upozorníme, pokud dojde před akcí k nějakým změnám.

Potřebuji na místě negativní test/potvrzení o očkování pro vstup do klubů?

Od 2. 7. je vstup do klubu umožněn za stejných podmínek jako pro cestu Chorvatska. Při vstupu předložíš potvrzení o očkování (22 dní po první dávce)/prodělání COVID (v posledních 180 dnech) nebo negativní test na COVID-19 (antigenní starý max. 48h, PCR 72h)

Rychlý antigenní test si můžeš kdykoli udělat na SP Medico stanici v Novalji nebo na pláži Zrće. Vyplň registraci na app.medico.hr, vlož promo kód 100medi a potom přijď na jedno z testovacích míst. Cena 100 Kn.

Vrátíte mi peníze, když kvůli COVIDU nepůjde jet?

To je jasný! Pokud uzavřou kluby nebo dojde k cestovního omezení z důvodu koronaviru (uzavření hranic, nutnost karantény po příjezdu do destinace či doporučení necestovat), tak ti vrátíme všechny peníze. O peníze v žádným případě nepřijdeš. Jsme navíc i pojištěni pro případ úpadku.