5 důvodů, proč vzít dream job v Party Kýblu

„Začínám pondělní ráno v 8:00 snídaní – nudlovou polívkou z pytlíku 🍜 zalitou horkou vodou v plastovým party kyblíku, nejlepší jídlo po nejlepším party večeru ever. “ Říká náš fotograf Ondra Šustík 4. den zájezdu.

Mezitím Honza Barek společně s kameramanem Honzou Trnkou 🎥 připravuje scénář aftermovie Zrće 2017, které potom soupeří s after velkých hudebních festivalů. Program zájezdů ladí s předními českými DJs a v týmu poradců má i manažery nejlepších klubů světa, třeba sympaťáka Sinišu z klubu Papaya.

“Někdy se jen tak poflakujeme 😋 a vymýšlíme nové koncepty party dovolených. Třeba nedávno fitness party trip s Adenike Endtovou nebo Jachtu, novinku letošního roku.” Říká Jan Lenčo, jeden ze zakladatelů Party Kýblu.

Právě hledáme nové parťáky do týmu, a proto jsme dali dohromady 5 důvodů, proč do toho jít s námi:

1. Zažiješ skutečnou zábavu

Otřelá fráze „dělej to, co tě baví“ u nás platí dvojnásob ✌ Pracuješ na pláži s nejlepšími kluby světa, na horách v nadmořské výšce 2 000 m.n.m nebo se plavíš na jachtách za doprovodu DJs kolem chorvatských ostrovů. Koho by to nebavilo? Navíc jsi neustále v obklopení našich nejlepších party klientů. ♥

2. Staneš se součástí Party Kýbl Family

Máme jednoduchá pravidla a nikdy nejsi sám. Vždy máš po ruce někoho, kdo ti poradí nebo pomůže. Pokud se ti něco nelíbí, řekni to. Chceme to hned vědět a dáme věci do pořádku. Ty jsi součástí naší „Party Kýbl Family“ 👩‍❤‍💋‍👨 a budeme se o tebe starat. Na oplátku chceme, abys dělal věci na maximum a táhnul s námi za jeden provaz.

3. Poznáš stovky nových lidí

Jezdí s námi kaliči, páry, cestovatelé, požitkáři, sportovci, skupinky holek na rozlučku se svobodou a prostě všichni, kdo si chtěj užívat života a na chvíli vypnout. Každý termín zájezdu se vytvoří jedna velká parta. Poznáš spoustu zajímavých super lidí, se kterými se budeš pravidelně setkávat ještě dlouho po návratu z dovolené.

4. Budeš mít netradiční zkušenost

Můžeš provázet turisty po památkách, dělat delegáta v Čedoku, který vozí rodinky s dětmi, nebo pracovat v korporátu, kde se nic moc neděje. U nás si vyzkoušíš, jaké to je pařit několik dní vkuse, poznat desítky nových lidí během jednoho zájezdu, vést autobus party people, jezdit v práci na vodních skútrech nebo jet na hory soukromým party vlakem. 🚄

5. Dostaneš férové ohodnocení

Hrajeme fair play a víme, že práce není jenom zábava. Kolikrát musíš umět improvizovat, řešit složité situace, být neustále v pozoru a podávat 100% výkon téměř 24 h denně. Nejedeš s námi na dovolenou, ale jedeš proto, abys byl pro naše klienty vždy oporou. Když vidíme, že proto děláš maximum, umíme to náležitě ocenit. ☺

PRACUJ S NÁMI

Jan Barek