Zájezd od 4 500 Kč

Zrće

  • Jadranské moře
  • Červenec, Srpen
  • 9 termínů zájezdů
„Pro tenhle zážitek neexistuje slovo: moc fajn lidi, skvělá atmosféra a party boat byl už opravdu strop celé akce.“ Adéla, více recenzí
Přehrát aftermovie Rezervovat

Pláž Zrće

ZÁBAVA NA MAXIMUM

Novalja

MALEBNÉ MĚSTEČKO

Hudební festivaly

V NEJLEPŠÍCH KLUBECH SVĚTA S TOP DJS

Společný program

S NAŠIMI PARTY PRŮVODCI

Předchozí Další

Nejlepší kluby světa

TOP klubem je Papaya, aktuálně 6. nejlepší klub světa, a klub NOA postavený přímo na moři. V klubech pořádáme odpolední tématické party v bazénech, kde se rychle seznámíš s celou partou. Večer se připrav na ty nejlepší zvukové a vizuální efekty, které open air kluby nabízí, a vystoupení světových DJs.

Akce a festivaly

Skvělá parta lidí a unikátní zážitky

Každý termín jedeme jako velká parta lidí a na akce chodíme společně. Party má tak úplně jiný rozměr a nikdy nepaříš sám. Poznáš spoustu nových lidí a zažijete neuvěřitelné věci. Naši party průvodci každý den připravují dobrovolný program a soutěže o free drinky. Všechno ti ukážeme a stmelíme partu.

Novalja

Malebné městečko plné mladých lidí. Projdi se večer palmovou promenádou a ochutnej místní speciality jako jehněčí na rožni, rybí speciality a světově vyhlášený pažský sýr. Na místě dnešního města stávala okolo prvního století našeho letopočtu římská osada.

Moderní ubytování s bazénem

Exkluzivní ubytování nejblíže od Zrće v městečku Novalja. Všichni bydlíme pohromadě. Vyber si prostorný apartmán s kuchyňkou nebo oblíbený Moon Rocks s bazénem. Všechna ubytování jsou pár metrů od zastávky městského autobusu na Zrće a jen několik minut od moře.

Vybrat ubytování

Společná cesta, která uteče

Jezdíme přes noc, takže se ráno probudíš a budeš na místě. Doprava je zajištěna moderními klimatizovanými autobusy. Už po cestě se seznámíš s dalšími lidmi a našimi party průvodci. Přidat se k nám můžeš i autem, ale přijdeš o atmosféru společné cesty. Přidej se na Facebook událost, odebírej aktuální info a zjisti, kdo už jede.

Facebook událost

All Inclusive party boat

Party boat je pravidelně nejžádanější akcí zájezdu. Tříhodinová party plavba za doprovodu DJs. Jenom moře, loď, hudba, parta lidí a ty s vychlazeným drinkem v ruce. V ceně party boat máš pivo, víno, vodu, džus a koktejly. V průběhu plavby stavíme na koupání.

Online vstupenky

Cena zájezdu zahrnuje

DOPRAVU moderním autobusem, kde se rychle seznámíš se zbytkem party.

UBYTOVÁNÍ v nadstandardních apartmánech nebo ubytování Moon Rocks s bazénem.

PROGRAM s našimi party průvodci, kteří tě provedou zájezdem a stmelí partu.

EXTRA výhody a speciální program v klubech pouze pro nás.

Časté dotazy

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžeš jednoduše online přímo u nás na webu, kde vidíš aktuální obsazenost zájezdů a volná místa. Vyber si zájezd, termín, ubytování a případně si přidej v rezervaci i něco extra (například cestovní pojištění apod.). Po dokončení rezervace ti na e-mail zašleme její rekapitulaci a pokyny k platbě zájezdu. Radši řešíš věci osobně? Stav se u nás nebo nám zavolej, rádi ti s rezervací pomůžeme.

Co je zahrnuto v ceně zájezdu na Zrće?

V ceně zájezdu máš dopravu autobusem nebo letadlem, nadstandardní ubytování dle výběru a náš společný program s party průvodci. Na místě od nás dostaneš přehlednou mapku a budeme ti pravidelně zasílat informační SMS. Jako skupina máme navíc spoustu výhod: levnější jízdné na městský autobus, vstupenky na festivaly, vlastní party boat apod.

Můžu se k vám přidat i vlastní dopravou?

Jasně. V průběhu rezervace si vyber možnost vlastní dopravy, která ti sníží cenu zájezdu.

Další časté dotazy