REZERVACE

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžeš jednoduše online přímo u nás na webu, kde vidíš aktuální obsazenost zájezdů a volná místa. Vyber si zájezd, termín, ubytování a případně si přidej v rezervaci i něco extra (například cestovní pojištění apod.). Po dokončení rezervace ti na e-mail zašleme její rekapitulaci a pokyny k platbě zájezdu. Radši řešíš věci osobně? Stav se u nás nebo nám zavolej, rádi ti s rezervací pomůžeme.

Můžu se k vám přidat i vlastní dopravou?

Jasně. V průběhu rezervace si vyber možnost vlastní dopravy, která ti sníží cenu zájezdu.

Jaký je minimální věk pro účast na zájezdu?

Zájezdy jsou navrženy pro všechny osoby starší 18 let. U osob mladších 18 let vyžadujeme písemný souhlas rodičů a je třeba počítat s tím, že jim nemusí být umožněn vstup do klubu.

Můžu jet i sám?

Určitě, jezdí s námi hodně jednotlivců. Z vlastní zkušenosti víme, jak je někdy těžké sestavit a udržet partu. Věř nám, že od nástupu do autobusu už o společnost nebudeš mít nouzi. Doporučujeme rezervovat sdílené ubytování, kdy ještě před odjezdem vytvoříme skupinky na jednotlivé pokoje.

Mám rezervaci, ale ještě by se ke mně chtěl někdo přidat. Je to možné?

Ano, pokud jsou stále volná místa. Napiš nám tady na chatu, pošli e-mail nebo zavolej a hned se na to podíváme.

Jak je to s rozdělením do pokojů u sdíleného ubytování?

Rozdělení do pokojů proběhne nejdéle týden před odjezdem na zájezd. Zpravidla vytváříme 5-7členné skupinky na pokoj, držíme pospolu lidi z jedné rezervace, a pokud to lze, vytváříme skupiny stejného pohlaví.

Kdy a kde doplním jména dalších spolucestujících?

Jakmile nám od tebe dorazí první platba, zašleme ti e-mailem formulář, kam doplníš jména dalších spolucestujících.

PLATBA ZÁJEZDU

Jak je to s platbou zájezdu? Kdy a kolik budu platit?

Svoji rezervaci potvrdíš zaplacením zálohy 1 000 Kč/osoba nejpozději do 3 dnů od rezervace. Zbytek částky je pak splatný do 14 dnů od rezervace. Doplatek je možné odsunout až na 60 dní před odjezdem za poplatek 200 Kč/osoba.

Může každý platit zvlášť, nebo musím vše zaplatit najednou?

Možné je obojí, po každé platbě zašleme kontaktní osobě e-mailem potvrzení o jejím přijetí. Platbu si u nás může ověřit zvlášť i každý spolucestující. Pokud bude zájezd platit každý zvlášť, nezapomeňte uvést stejný variabilní symbol.

ZÁJEZD ZRĆE

Co je zahrnuto v ceně zájezdu na Zrće?

V ceně zájezdu máš dopravu autobusem, nadstandardní ubytování dle výběru a náš společný program s party průvodci. Na místě od nás dostaneš přehlednou mapku a budeme ti pravidelně zasílat informační SMS s programem. Jako skupina máme navíc spoustu výhod: levnější jízdné na shuttle bus, vstupenky na festivaly, vlastní party boat apod.

Co není zahrnuto v ceně zájezdu, je v programu označeno ikonou (Kč). Tyto věci si můžeš přidat později v CHECK-IN, který zasíláme měsíc před odjezdem.

Jak dlouho trvá cesta autobusem a jaká jsou nástupní místa?

Cesta trvá přibližně 15 hodin. Nástupní místa jsou: Praha 19:00, Brno 22:00, Bratislava 23:30. Jezdíme přes noc, příjezd druhý den dopoledne.

Můžeme v průběhu cesty autobusem pařit?

Není problém vypít pár piv nebo si dát víno. Ber ale prosím na vědomí, že nadměrná konzumace alkoholu a zejména tvrdého alkoholu není v průběhu cesty tolerována.

Jsou autobusy bezpečné?

Bezpečnost, kvalita autobusů a vyškolení řidiči jsou u nás na prvním místě. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími poskytovateli přepravních služeb na českém trhu.

Stačí mi občanka, nebo potřebuji pas?

Stačí občanka. Pokud nejsi občan ČR/SR, zjisti si vízové povinnosti.

Je program na místě povinný?

Samozřejmě NENÍ, jsi přece na dovolené! Veškerý program, který pro tebe každý den připravují naši průvodci, je dobrovolný, a pokud nechceš, nemusíš se ho účastnit.

Kdo mi na místě poradí/pomůže, když bude něco v nepořádku?

Na místě jsou ti 24/7 k dispozici náš delegát a party průvodci, kteří ti rádi se vším poradí a ochotně pomohou cokoli vyřešit.

Jsou na místě bankomaty?

Ano, bankomaty jsou téměř na každém rohu. Doporučujeme ale vyměnit si nějaké peníze předem v ČR.

Jaké je doporučené kapesné na zájezd?

Doporučujeme si s sebou vzít kapesné 3 000 – 5 000 Kč. Záleží především na útratě v restauracích a barech a zakoupení extra aktivit mimo náš hlavní program, kterými si budeš chtít zájezd na místě vylepšit. Dá se ušetřit tím, že si vezmeš jídlo a pití z ČR, případně si nakoupíš jídlo až na místě v supermarketu (ceny jsou stejné jako u nás).

ZÁJEZD TATRY

Co je zahrnuto v ceně zájezdu do Tater?

V ceně zájezdu máš dopravu soukromým vlakem Leo Express, nadstandardní ubytování dle výběru, 3denní skipas a náš společný program s party průvodci. Na místě od nás dostaneš přehlednou mapku a budeme ti pravidelně zasílat informační SMS s programem.

Co není zahrnuto v ceně zájezdu, je v programu označeno ikonou (Kč). Tyto věci si můžeš přidat při rezervaci zájezdu.

Jak dlouho trvá cesta vlakem a jaká jsou nástupní místa?

Cesta trvá přibližně 7 hodin. Nástupní místa jsou: Praha, Pardubice, Olomouc, Ostrava.

Můžeme během cesty vlakem pařit?

Není problém vypít pár piv nebo si dát víno. Ber ale prosím na vědomí, že nadměrná konzumace alkoholu, a zejména tvrdého alkoholu, není v průběhu cesty tolerována.

Stačí mi občanka, nebo potřebuji pas?

Stačí občanka. Pokud nejsi občan ČR/SR, zjisti si vízové povinnosti.

Je program na místě povinný?

Samozřejmě NENÍ, jsi přece na dovolené! Veškerý program, který pro tebe každý den připravují naši průvodci, je dobrovolný, a pokud nechceš, nemusíš se ho účastnit.

Kdo mi na místě poradí/pomůže, když bude něco v nepořádku?

Na místě jsou ti 24/7 k dispozici náš delegát a party průvodci, kteří ti rádi se vším poradí a ochotně pomohou cokoli vyřešit.

Jaké je doporučené kapesné na zájezd?

Doporučujeme si s sebou vzít kapesné 2 000 – 3 000 Kč. Záleží především na útratě v restauracích, barech a zakoupení extra aktivit mimo náš hlavní program, kterými si budeš chtít zájezd na místě vylepšit. Dá se ušetřit tím, že si vezmeš jídlo a pití z ČR, případně si nakoupíš jídlo až na místě v supermarketu (ceny jsou stejné jako u nás).