Časté dotazy

Jaká je aktuální situace v Chorvatsku?

Aktuální cestovní doporučení můžeš sledovat zde.

Jaký je minimální věk pro účast na zájezdu?

Zájezdy jsou navrženy pro všechny osoby starší 18 let. U osob mladších 18 let vyžadujeme písemný souhlas rodičů a je třeba počítat s tím, že jim nemusí být umožněn vstup do klubu.

Můžu jet i sám/sama?

Určitě, jezdí s námi hodně jednotlivců. Z vlastní zkušenosti víme, jak je někdy těžké sestavit a udržet partu. Věř nám, že od nástupu do autobusu/letadla už o společnost nebudeš mít nouzi. Doporučujeme rezervovat sdílené ubytování, kdy ještě před odjezdem vytvoříme skupinky na jednotlivé pokoje.

Jak je to na Zrće se vstupným do klubů?

Odpolední vstupy do klubů jsou zdarma a platí se pouze večerní vstupné do hlavních klubů Papaya, NOA, Kalypso a Aquarius. NE – ST probíhají v hlavních klubech 3-4denní festivaly. Ceny vstupenek na celý festival začínají od cca 800 Kč. ČT – SO hrají v klubech rezidentní DJs a speciální hosté. Vstup do klubů je do půlnoci zdarma. Po půlnoci každý vstup 7-10 €. Kromě velkých jsou na pláži i nové, o něco menší kluby s bazény, kde to každý večer žije a vstupné platit nemusíš. Náš party průvodce tě seznámí s programem a ukáže místa, kde můžeš zapařit zadarmo a koupit levnější drinky.

Stačí mi občanka, nebo potřebuji pas?

Stačí občanka. Pokud nejsi občan ČR/SR, zjisti si vízové povinnosti.

Jaký je na zájezdech poměr kluci vs. holky?

Průměrný poměr na našich zájezdech je 60:40.

Může každý platit zvlášť, nebo musím vše zaplatit najednou?

Možné je obojí, po každé platbě zašleme kontaktní osobě e-mailem potvrzení o jejím přijetí. Platbu si u nás může ověřit zvlášť i každý spolucestující. Pokud bude zájezd platit každý zvlášť, nezapomeňte uvést stejný variabilní symbol.