Zrće

Pláž Zrće se nachází na chorvatském ostrově Pag, který se pyšní krásnými plážemi s křišťálově čistým mořem. Kombinace krásných pláží, příjemného středomořského klimatu a exkluzivních klubů z něj dělá ideální ostrov pro letní dovolenou.

Pláž Zrće

Odpolední party v klubu Papaya

Tanečnice v klubu Papaya

Pláže v okolí Novalji

Pag, hlavní město ostrova

Pažský most

Večerní festivalový program

Městská pláž v Novalji

Party Kýbl na Zrće

Ubytování Moon Rocks

Tým party průvodců

Party boat

Odjezd autobusu ze Zrće

Předchozí Další

Zobrazit více fotek na Instagramu

Srdcem ostrova je pláž Zrće, které se právem přezdívá „chorvatská Ibiza“. Oblázková pláž s průzračným mořem je rájem pro mladé lidi, kteří se chtějí bavit a užívat si života. Zde party vlastně nikdy nekončí. Kdokoliv může po celé léto přijet a připojit se k tisícům dalších návštěvníků bez ohledu na to, zda je den, či noc.

„Tady se konají bláznivé letní večírky a zdejší pláž nikdy nespí jako například pláž v Miami. Otevřený klub na pláži jako je Papaya a tolik krásných dívek jsem ještě nikde neviděl.” Napsal britský novinář listu Daily Mail Marcus Berens.

Kluby na Zrće

Na pláži se nachází 5 velkých open air klubů s bazénky. TOP klubem je Papaya, aktuálně 6. nejlepší klub světa. V posledních letech se pláž stala chorvatským centrem zábavy a je v hledáčku nejlepších DJs z celého světa. V klubech vystupovali a pravidelně se vrací například Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Hardwell, Nicky Romero, Paul Kalkbrenner, Vini Vici, W&W a další.

Téměř v každém klubu je bazén. Vstupné do klubů záleží na konkrétní akci a není nijak omračující. Odpolední vstupy jsou zdarma a platí se pouze večerní vstupné. Vstupenky je možné zakoupit u nás v předprodeji od 800 Kč za celý festival nebo až na místě za vyšší cenu. Mimo festivalové dny nabízí kluby do půlnoci vstup zdarma. Kromě velkých klubů jsou na pláži i nové, o něco menší kluby s bazény.

Aktuální program

Party Kýbl na Zrće

Od roku 2013 se specializujeme na pláž Zrće. Nabízíme skupinové autobusové a letecké zájezdy se širokou nabídkou ubytování a služeb. Spolupracujeme s kluby na pláži Zrće a ověřenými ubytovateli v městečku Novalji – nejbližší ubytování od pláže Zrće (4 km z centra města). Na Zrće jezdí pravidelný city bus 24/7.

Zájezdy na Zrće

Jak to vypadá, když jedou Češi a Slováci na Zrće? Podívej se na naše aftermovie.

Party boat

Party boat je nejžádanější akcí na Zrće. 3hodinová party plavba za doprovodu DJs. Jenom moře, loď, hudba, parta lidí a ty s vychlazeným drinkem v ruce.

Přidej se na speciální edici Party Kýbl CZ/SK party boat, kterou připravujeme ve spolupráci s předními českými a slovenskými DJs.

Online vstupenky