Ubytování v Novalji

Dá se bydlet na pláži Zrće? Na to se nás každý den někdo zeptá minimálně 2x 😃 Přímo na Zrće najdeš jenom kluby, borovicový háj a několik fastfoodů 😊 Stejně tak se na pláži nedá stanovat ani přespávat v autě. Všechna ubytování jsou od Zrće vzdálena minimálně 2,5 km.

Nejbližším městečkem od Zrće je Novalja. Pobřeží města lemuje krásná promenáda, nespočet barů, restaurací, a přitom je pořád ve vzduchu cítit pohodová nálada místních obyvatel. Z původní rybářské vesnice se za pár let díky Zrće obytná plocha x násobně rozrostla. Ubytování tvoří z 95 % apartmány, které spravují domácí. Zbylých 5 % patří hostelům, soukromým vilám a hotelům. Na pláž Zrće se dostaneš nejlépe pomocí shuttle busů, které jezdí nonstop 24/7. V Novalji jsi prostě v centru dění, můžeš si dojít pěšky do supermarketu, procourat obchůdky na promenádě a nahlédnout do života místních obyvatel. Cenově nejpřijatelnější variantou jsou apartmány, hotely jsou často extrémně předražené a jejich kvalita služeb zatím stále pokulhává.

Přehled ubytování v Novalji

Na co si dát pozor při výběru ubytování v Novalji:

  • Domácí – není nic horší než mít domácího prudiče, který ti znechutí celou dovolenou. Obecně se s místními domluvíš jen chorvatsky, když se budeš hodně snažit, tak i česko-chorvatsky 😃 Pro naše klienty vybíráme apartmány, kde jsou domácí pohodáři a už ví, co je čeká.
  • Ubytování pro party people – hledej ubytování, které akceptuje party people. Nejhorší, co se ti může stát, že budeš bydlet vedle dvou rodinek a každý den tě v 6:00 vzbudí řev děcek. To prostě nechceš.
  • Poloha – celou Novalji přejdeš pěšky za 25 minut. Nejlepší ubytování jsou ale nejblíže supermarketu Plodine a kruhovému objezdu, odkud odjíždí shuttle bus. Snažíme se vybírat nejvíce apartmánů právě v této lokalitě.
  • Sezóna – je velký rozdíl, jestli jedeš na Zrće v červnu, červenci, srpnu nebo v září. Hlavní sezóna a nejdražší ubytování je v zpravidla v srpnu, kdy Italům začínají letní prázdniny, Zrće je narvaná k prasknutí a seženeš jen nesmyslně drahé apartmány spíše nižšího standardu. Ideální termín pro návštěvu Zrće doporučujeme červenec a konec srpna.
  • Recenze – ať už jedeš s námi, nebo sólo, přečti si recenze. Ubytování často neodpovídá fotografiím a kolikrát ani nesedí přesná poloha na mapě 🙈 Z recenzí zjistíš, jak to doopravdy na místě vypadá.

Tak už víš, kdy pojedeš a kde budeš bydlet? 😊

Vybrat termín a ubytování