Ubytování v Novalji

Dá se bydlet na pláži Zrće? Na to se nás každý den někdo zeptá minimálně 2x 😃 Přímo na Zrće najdeš jenom kluby, borovicový háj a několik fastfoodů 😊 Stejně tak se na pláži nedá stanovat ani přespávat v autě. Téměř všechna ubytování jsou od Zrće vzdálena minimálně 2,5 km. Výjimkou je NOA resort, který najdeš přímo na klubem.

Nejbližším městečkem od Zrće je Novalja. Pobřeží města lemuje krásná promenáda, nespočet barů, restaurací, a přitom je pořád ve vzduchu cítit pohodová nálada místních obyvatel. Z původní rybářské vesnice se za pár let díky Zrće obytná plocha x násobně rozrostla. Ubytování tvoří z 95 % apartmány, které spravují domácí. Zbylých 5 % patří hostelům, soukromým vilám a hotelům. Na pláž Zrće se dostaneš nejlépe pomocí city busu, které jezdí nonstop 24/7. V Novalji jsi prostě v centru dění, můžeš si dojít pěšky do supermarketu, procourat obchůdky na promenádě a nahlédnout do života místních obyvatel. Cenově nejpřijatelnější variantou jsou apartmány.

Moon Rocks Hostel

Exkluzivní ubytování přímo od klubu Papaya poskytuje ideální zázemí pro všechny druhy skupin a jednotlivců. V nabídce najdeš 2 – 6lůžkové pokoje, sdílené pokoje a apartmány. K ubytování patří bazénem s cocktail barem, restaurace a společná kuchyňka.

Rezervovat Moon Rocks

Apartmány a studia

Důkladně vybrané a prověřené apartmány a studia pro 2-6 osob. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem se základním vybavením, obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou a nabízí možnost využití přilehlého parkoviště. Studia mají méně pokojů.

Rezervovat apartmán

Hotely

Nejvyšší kategorie ubytování, která zahrnuje až 4* hotely velmi vysoké kvality s nabídkou nadstandardních služeb. (pouze pro letecké zájezdy a zájezdy s vlastní dopravou)

Rezervovat hotel

Na co si dát pozor při výběru ubytování v Novalji:

  • Domácí – není nic horší než mít domácího prudiče, který ti znechutí celou dovolenou. Obecně se s místními domluvíš jen chorvatsky, když se budeš hodně snažit, tak i česko-chorvatsky 😃 Pro naše klienty vybíráme apartmány, kde jsou domácí pohodáři a už ví, co je čeká.
  • Ubytování pro party people – hledej ubytování, které akceptuje party people. Nejhorší, co se ti může stát, že budeš bydlet vedle dvou rodinek a každý den tě v 6:00 vzbudí řev děcek. To prostě nechceš.
  • Poloha – celou Novalji přejdeš pěšky za 25 minut. Nejlepší ubytování jsou ale nejblíže supermarketu Plodine a kruhovému objezdu, odkud odjíždí shuttle bus. Snažíme se vybírat nejvíce apartmánů právě v této lokalitě.
  • Sezóna – je velký rozdíl, jestli jedeš na Zrće v červnu, červenci, srpnu nebo v září. Hlavní sezóna a nejdražší ubytování je v zpravidla v srpnu, kdy Italům začínají letní prázdniny, Zrće je narvaná k prasknutí a seženeš jen nesmyslně drahé apartmány spíše nižšího standardu. Ideální termín pro návštěvu Zrće doporučujeme červenec a konec srpna.
  • Recenze – ať už jedeš s námi, nebo sólo, přečti si recenze. Ubytování často neodpovídá fotografiím a kolikrát ani nesedí přesná poloha na mapě 🙈 Z recenzí zjistíš, jak to doopravdy na místě vypadá.

Tak už víš, kdy pojedeš a kde budeš bydlet? 😊