Rezervuj si zájezd nyní a měj jistotu, že o peníze nepřijdeš! Přečíst více.

od 4 900 Kč

Tatry

  • Jasná, Slovensko
  • 12. 3. — 16. 3. 2021
  • Soukromý vlak
„Party ve vlaku, na sjezdovce, noční party v aquaparku – to se nedá popsat, to musíš prostě zažít. Je to libovka!“ Míša, více recenzí
Přehrát aftermovie REZERVOVAT

Vezmi plavky a pojeď s námi na hory

Cesta soukromým party vlakem Leo Express za doprovodu DJs. Na místě rozjedeme 5denní mejdan s lyžovačkou v nejmodernějším slovenském středisku Jasná. Zapaříš si ve vyhlášeném klubu Happy End a v bikinách na noční pool party v aquaparku Tatralandia.

Noční pool party

V TROPICKÉM AQUAPARKU S DJS A EFEKTY

Party vlak

SPECIÁLNĚ UPRAVENÝ LEO EXPRESS

Lyžování v bikinách

A ODPOLEDNÍ PROGRAM NA SVAHU S DJS

Jasná

NEJMODERNĚJŠÍ LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO

Předchozí Další

Party program

Zažiješ après ski party na svahu, white party ve vysokohorském klubu Happy End se špičkovou zvukovou technikou function one, party v kostýmech v Mexico Hall a noční pool party s DJs v aquaparku Tatralandia – celkem 4 bazény, vířivky a uprostřed jeden obrovský bar.

Video z pool party

Party vlak

Doprava je zajištěna soukromým party vlakem LEO Express s DJs. Už po cestě se seznámíš se zbytkem party a zažiješ úžasnou atmosféru vlaku. O občerstvení a nápoje na míru se v průběhu cesty postará profesionální palubní servis. Na místo dorazíme ve večerních hodinách.

Video z vlaku

Lyžování a soutěže

Pokud zvládneš kalit i lyžovat, čeká tě luxusní jarní lyžovačka. Celkem 49 km perfektně upravených sjezdovek, 30 lanovek, 12 freeridových zón a snow-park. Mapa areálu zde. Neumíš lyžovat? Nevadí, sjet svah si můžeš i na lehátku a přetahování lanem zvládneš i bez lyží.

Mapa střediska

Ubytování

Bydlíme pohromadě v chatové vesnici Tatralandia Holiday Village hned vedle aquaparku. V rezervaci si můžeš přidat snídani ve formě švědských stolů a na místě využívat restauraci s barem a bowlingem. Lyžařský areál Jasná je 20 minut jízdy ski busem.

Průvodci a DJs

Těší se na tebe a zakalí s tebou.

Simča

Fíla

Štěpán

Lucka

Honza

Adam

NFIX & Candice

Manene

Melvin Coxx

Cena zájezdu zahrnuje

DOPRAVU soukromým vlakem Leo Express s DJs, kde se rychle seznámíš se zbytkem party.

UBYTOVÁNÍ v chatkách Tatralandia Holiday Village vedle aquaparku s možností snídaně.

PROGRAM v klubech a na svahu v lyžařském středisku Jasná s našimi party průvodci.

EXTRA skibus na trase Tatralandia – Jasná – klub Happy End pro dopravu na akce a zpět.

Časté dotazy

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžeš jednoduše online přímo u nás na webu, kde vidíš aktuální obsazenost zájezdů a volná místa. Vyber si ubytování a případně si přidej v rezervaci i něco extra (například cestovní pojištění apod.). Po dokončení rezervace ti na e-mail zašleme její rekapitulaci a pokyny k platbě zájezdu. Radši řešíš věci osobně? Stav se u nás nebo nám zavolej, rádi ti s rezervací pomůžeme.

Co je zahrnuto v ceně zájezdu do Tater?

V ceně zájezdu máš dopravu soukromým vlakem Leo Express s DJs, ubytování v chatkách Tatralandia Holiday Village, vstupné do klubu Happy End a Mexico Hall v rámci programu, program na svahu a après ski party s našimi DJs + skibus na svah.

Dokoupit si můžeš vstupenku na noční pool party za 800 Kč, 3x snídani formou švédských stolů za 950 Kč a 3denní skipas do střediska Jasná za zvýhodněnou cenu 1 500 Kč.

Jak dlouho trvá cesta vlakem a jaká jsou nástupní místa?

Cesta trvá přibližně 7 hodin. Nástupní místa jsou: Praha, Pardubice, Olomouc, Ostrava.

Další časté dotazy