Party Kýbl

Tatry, Slovensko

připravujeme

Tatry

  • Nízké Tatry
  • Březen
  • Soukromý vlak
  • 1 termín
  • chatky
  • skipas
„Party ve vlaku, na sjezdovce, noční party v aquaparku – to se nedá popsat, to musíš prostě zažít. Je to libovka!“ Míša, více recenzí

Vezmi plavky a pojeď s námi na hory

Cesta soukromým party vlakem Leo Express za doprovodu DJs. Na místě rozjedeme 5denní mejdan s lyžovačkou v nejmodernějším slovenském středisku Jasná. Zapaříš si ve vyhlášeném klubu Happy End a v bikinách na noční @partykyblpoolparty v aquaparku Tatralandia.

Noční pool party

V TROPICKÉM AQUAPARKU S DJS A EFEKTY

Party vlak

SPECIÁLNĚ UPRAVENÝ LEO EXPRESS

Lyžování v bikinách

A ODPOLEDNÍ PROGRAM NA SVAHU S DJS

Jasná

NEJMODERNĚJŠÍ LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO

Předchozí Další

Program zájezdu

  • Denní program
  • Noční program
  • DJS
  • Zobrazit vše
Zavřít

PARTY VLAK

Jel jsi už někdy ve speciálně vypraveném vlaku s DJs? Na tuhle cestu budeš ještě dlouho vzpomínat. Už po cestě se seznámíš se zbytkem party. O občerstvení a nápoje se v průběhu cesty postará profesionální palubní servis. Na místo dorazíme ve večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha, Pardubice, Olomouc, Ostrava.

Zavřít

SOUTĚŽE NA SVAHU

Dej si na chvíli pauzu od lyžování. Každý den připravují naši party průvodci soutěže o ceny. Vyzkoušíš si přetahování lanem, sjezd na lehátkách, beer pong, štafetu a další aktivity.

Zavřít

BIKINI SKIING

Exhibiční sjezd v bikinách o ceny, který pořádáme společně se střediskem Jasná. Čím originálnější bikiny, tím větší šance na výhru.

Zavřít

TANEČNÍ SHOW

Vystoupení taneční skupiny VIVAS.

Zavřít

APRÈS SKI S DJS

Odpolední party na svahu s našimi DJs. Pohoda, relax, drinky a dobrá nálada, přesně tak vypadají naše après ski.

Zavřít

LYŽOVÁNÍ

Na sportovce čeká luxusní jarní lyžovačka. Celkem 49 km perfektně upravených sjezdovek, 30 lanovek, 12 freeridových zón a snow-park. Zasněžovací systém pokrývá 80 % všech sjezdovek, takže o sníh žádný strach, tady se pravidelně lyžuje až do konce dubna.

Mapa areálu (PDF)

Zavřít

NOČNÍ POOL PARTY

Vrcholem dovolené je noční pool party s DJs v aquaparku Tatralandia. Celkem 4 bazény, vířivky a uprostřed jeden obrovský bar.

Není v ceně zájezdu.
Vstupenku si můžeš přidat při rezervaci za cenu 800 Kč.

Zavřít

KLUB HAPPY END

Vysokohorský klub Happy End v Nízkých Tatrách. Dvoupodlažní klub s úžasnou atmosférou a špičkovou zvukovou technikou FUNKTION ONE, jedním z nejlepších zvukových vybavení na světě. Jeden večer tady zažiješ White party, nezapomeň si s sebou vzít bílý outfit.

Zavřít

MEXICO HALL

První a poslední den probíhá party v Mexiko Hall jen pár kroků od ubytování. Soukromá party pouze pro nás, kde se seznámíš s naším týmem a poznáš další lidi.

Zavřít

NFIX & CANDICE

České duo, které aktuálně patří ke špičce české taneční scény, se zaměřením na produkci vlastní hudby s českými i zahraničními hvězdami. Za zmínku určitě stojí spolupráce s nizozemským Quintinem, s nímž vydali nejnovější track Zoo Adventure!

Zavřít

SAXOFRANCIS

Mladý, nespoutaný DJ & saxofonista původem z Hradce Králové. Spojením magie saxofonu s elektronickou hudbou vytváří nezapomenutelnou show.

Zavřít

TOKÁTKO

Mladý, nadějný DJ, který se na klubové scéně pohybuje již od roku 2005. V srpnu 2015 vystoupil jako jeden ze tří českých DJs na jedné z největších akcí na světě – Street Parade v Curychu.

Zavřít

MELVIN COXX

DJ a producent moderní elektronické hudby. Zabývá se také tvorbou vlastních tracků, mashupů, remixů a podcastů. Vede svůj životní projekt “Melvin Coxx” dvěma směry – jednou cestou je undergroundová hudba (tech house a progressive house), druhou cestou je styl EDM, bass a electro house, který se vždy zaslouží o nezapomenutelné party. Zahraniční zkušenosti: USA (New York City, Philadelphia, Atlantic City), Švédsko, Chorvatsko, Rakousko, Německo

Cena zájezdu zahrnuje

DOPRAVU soukromým vlakem Leo Express s DJs, kde se rychle seznámíš se zbytkem party.

UBYTOVÁNÍ v chatkách Tatralandia Holiday Village vedle aquaparku s možností snídaně.

PROGRAM v klubech a na svahu včetně 3denního skipasu v lyžařském středisku Jasná.

EXTRA skibus zdarma na trase Tatralandia – Jasná – klub Happy End pro dopravu na akce.

Časté dotazy

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžeš jednoduše online přímo u nás na webu, kde vidíš aktuální obsazenost zájezdů a volná místa. Vyber si ubytování a případně si přidej v rezervaci i něco extra (například cestovní pojištění apod.). Po dokončení rezervace ti na e-mail zašleme její rekapitulaci a pokyny k platbě zájezdu. Radši řešíš věci osobně? Stav se u nás nebo nám zavolej, rádi ti s rezervací pomůžeme.

Co je zahrnuto v ceně zájezdu do Tater?

V ceně zájezdu máš dopravu soukromým vlakem Leo Express, nadstandardní ubytování dle výběru, 3denní skipas a náš společný program s party průvodci. Na místě od nás dostaneš přehlednou mapku a budeme ti pravidelně zasílat informační SMS s programem.

Co není zahrnuto v ceně zájezdu, je v programu označeno ikonou (Kč). Tyto věci si můžeš přidat při rezervaci zájezdu.

Jak dlouho trvá cesta vlakem a jaká jsou nástupní místa?

Cesta trvá přibližně 7 hodin. Nástupní místa jsou: Praha, Pardubice, Olomouc, Ostrava.

Další časté dotazy