6 důvodů, proč jet v létě na Zrće

Plánuješ letní dovolenou a pořád váháš, co vybrat? Válečku u moře, něco sportovního, poznávačku, nebo jet na pár dní vypnout a nic neřešit? Od roku 2013 jezdíme pravidelně na pláž Zrće na chorvatský ostrov Pag. Přečti si 6 důvodů, proč jet právě sem.

1. Zapaříš v nejlepších klubech světa

Snad nikde jinde v Evropě nenajdeš tolik předních světových klubů na jedné pláži. Dle žebříčku prestižního magazínu DJ MAG pro rok 2019 je klub Papaya 6. nejlepší klub světa 🤩, klub Aquarius 19. a klub NOA Beach 22. Zaručeně zažiješ jeden z nejlepších audiovizuálních zážitků v životě. Ohňostroje, světelné efekty, výborná hudba, odpolední pěnové pool party a vystoupení profesionálních artistů společně s předními světovými DJs. Všechny kluby najdeš na jedné pláži, jsou open air a z klubu NOA můžeš skočit rovnou do moře!

2. Poslechneš si TOP DJs

Na pláži probíhají během léta různé hudební festivaly, které se liší stylem hudby a počtem pořádajících klubů. V klubech pravidelně vystupují TOP světoví DJs 🎵.

V minulosti vystoupili na Zrće známá jména jako Tiesto, Armin Van Buuren, Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike, Paul Kalkbrenner, Nicky Romero, Marco Carola, Loco Dice, Sven Vath, Jamie Jones, Paul Van Dyk, Justice, Calvin Harris, Swedish House Mafia, Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Rick Ross a další.

HUDEBNÍ PROGRAM ZRĆE

3. Poznáš spoustu nových lidí

Rád poznáváš nový lidi? S námi se zaručeně hned seznámíš a zapadneš do party, která se vytvoří už při nástupu do autobusu. Každý termín s námi jede 100–200 lidí, se kterými se budeš vídat na všech společných akcích. Přidat se k nám můžeš i letecky nebo autem, potkáme se na místě. 🙋‍♀

4. Čistá pláž a moře

Pláž Zrće je označena modrou vlajkou, což je mezinárodní ocenění za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí, vybavení, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na pláži. Zrće tak patří mezi vybraných 90 pláží v Chorvatsku, které splňují tento standard.

5. All inclusive party na lodi

3hodinová party plavba za doprovodu DJs. Jenom moře, loď, hudba, parta lidí a ty s vychlazeným drinkem v ruce. Party boat je pravidelně nejžádanější akcí zájezdu, kde si kromě zastávek na koupání 👙 v panenských místech ostrova i vyzkoušíš, jak vypadá pěnová party přímo na palubě.

6. Tady prostě nic neřešíš

Tady tě NEzajímá, kolik je hodin, vstáváš si, kdy chceš, a prostě si pár dní užíváš naplno. O tom je party dovolená. Někdo s námi dokonce zapomene i jíst, což nedoporučujeme, nestačí jen držet správný pitný režim 😀 No není fajn takhle na pár dní vypnout, bavit se a žít chvíli mimo realitu? Tohle vlastně ani není dovolená, nebo je? Hodně lidí po návratu říká, že je to dovolená, po který potřebuješ další dovolenou 😂 Přečti si feedback od lidí, kteří byli na Zrće, ať víš, co tě čeká.

Chci se přidat