7 rozdílů mezi „klasickým“ zájezdem a Party Kýblem

Že je dovolená s Party Kýblem na Zrće trochu jiné kafíčko než válečka v hotelovém resortu s all inclusive u moře, asi nemusíme dlouze vysvětlovat. Přečti si 7 hlavních rozdílů.

Průvodci

Klasika: Unuděný delegát, který přijede jednou za týden, odříká v každém hotelu to samé, a navrch se pokusí všem prodat nějaký předražený zájezd, který ve městě seženeš o polovinu levněji.
Party Kýbl: Profesionální party průvodci, kteří s tebou zakalí, Zrće znají jako své boty a můžeš se na ně spolehnout.

Složení zájezdu

Klasika: Česká rodinka, která předbíhá u výdeje jídla, oslovuje se „mámo“ a „táto“ a nakonec odjíždí s kufry plnými hotelových ručníků, mýdel a igelitových čepek do sprchy.
Party Kýbl: Pohodová parta mladých party lidí, kteří jedou na stejné vlně jako ty.

Odpolední program na pláži

Klasika: „A ram zam zam…“ – odpolední aqua aerobic u bazénu a la zumba se znuděným animátorem, který se nuceně usmívá na skupinku důchodkyň a na první pohled se fakt nebaví.
Party Kýbl: Odpolední chill-out s našimi party průvodci u bazénu na Moon Rocks. Bláznivá alko štafeta s partou stejně naladěných lidí. Pravidelné pool parties nebo čtyřhodinová all inclusive party boat.

Večerní program

Klasika: Když budeš mít fakt štěstí, najdeš jeden průměrný klub v okolí, kam chodí tatíci, aby si odpočinuli od rodinky.
Party Kýbl: Plná pláž klubů, které jsou mezi několika nejlepšími na světě. DJs, za kterými se sjíždí lidé z celého světa.

Drinky

Klasika: Šizené all inclusive drinky, kde je prakticky jenom led a po panáku ani stopy. A slizké kecy nudícího se barmana k tomu.
Party Kýbl: Zabijácké pestrobarevné litrové jumbo koktejly, které ti namíchají přímo před očima.

Výlety

Klasika: Výlet na divnou zříceninu, která tě vlastně až tak moc nebere a druhý den už ani nebudeš vědět, jak se jmenovala a co to vlastně bylo.
Party Kýbl: Bungee jumping s dotknutím se hladiny moře. A asi sto dalších podobných „památek“, které můžeš navštívit a zažít na vlastní kůži.

Kámoši odřeknou

Klasika: Po tom, co vše naplánuješ, ti půlka lidí z party řekne, že vlastně nepojede.
Party Kýbl: S námi pojeď klidně sám/sama, do party zapadneš hned po nástupu do busu.

Ceny a termíny zájezdů na Zrće