Jak jsme stvořili Party Kýbl

Původně jsme chtěli dělat sportovně zaměřené zájezdy pro skupiny mladých lidí. Nadchl nás lyžák na vysoký. Přihlašuje se na něj hromadně a většinu lidí neznáš. Vytvořila se tenkrát skvělá parta, přes den se lyžovalo a večer pilo až do rána.

První pokusy a zájezdy typu „Windsurfing s cyklistikou“ na Lago di Garda v Itálii nebo lyžařský zájezd „Sníh a sauna“ v Rakousku se nechytly. Vlastně to byl totální propadák a neprodali jsme ani jeden zájezd. Osud?

Výlet do Thajska v únoru 2013 ale všechno změnil. Jedna party noc, ze které si pamatujeme jenom barevné kyblíky s alkoholem. Představ si kyblík, se kterým řádí děcka na pískovišti, jen je v něm místo písku led, brčka a lahvičky s oblíbenými alko/nealko drinky. Tu noc jsme díky kyblíku poznali spoustu lidí, řádili v klubu až do rána a dopadli hodně špatně. Takhle noc všechno změnila, na zážitky budeme vzpomínat do konce života, a hlavně to vedlo k zásadnímu rozhodnutí. Poslední den dovolené v Thajsku jsme si řekli, že založíme brand Party Kýbl a budeme pořádat party zájezdy.

A potom to začalo

Hned začátkem května jsme si udělali výlet na pláž Zrće. Nikde jinde v Evropě nenajdeš tolik open air klubů na jedné pláži. Světla, efekty, odpolední party v bazénech, svůdné polonahé tanečnice a tanečníci, prostě ráj na zemi. Tenkrát Zrće v Čechách skoro nikdo neznal. Řekli jsme si, že to změníme.

„Party Kýbl zájezd je o lidech, které na zájezdu potkáš, partě, která se vytvoří, a o zážitcích, které společně zažijete. Čím originálnější destinace, tím mocnější zážitky. Jen na chvíli vypni, uvolni se nech se strhnout partou. Pleteš se, jestli říkáš, že na tohle nejsi a na party nechodíš. Ta atmosféra, energie a lidi tě prostě strhnou.“ Jan Barek a Jan Lenčo, zakladatelé Party Kýblu.

Náš první zájezd

Historicky první zájezd na Zrće proběhl v létě 2013. Tenkrát jsme neměli peníze na rezervaci apartmánů v Novalji ani na rezervaci moderních autobusů. Pojali jsme to dost punkově a pronajali si kus louky v kempu Sveti Duh asi 5 m od moře a 5 km od pláže Zrće. Během 3 dní se nám podařilo postavit menší stanovou vesnici z trubek a plachet, které jsme koupili v Novalji. Výsledek nebyl žádná hitparáda a dodnes si pamatujeme zděšené pohledy prvních klientů. Na místě bylo také menší posezení s mrazícím boxem plným alkoholu, velkým sejfem a zásuvkami pro nabití telefonů.

Přestože první dojem nebyl nejlepší, za chvíli se z nás vytvořila skvělá parta, skočili jsme do moře, dali první drinky a na konci se nikomu nechtělo jet domů. Všichni jsme si užívali společné návraty nad ránem, spaní na pláži a vstávali v 7 ráno rovnou na snídani/ranní drink, protože ve stanech bylo s prvními paprsky slunce horkem k nevydržení.

Před postavením stanů

Party Kýbl kemp 5 km od Zrće

Party Kýbl poprvé na Zrće v roce 2013

Z květináče z IKEA jsme vyrobili první Party Kýbl

Party Kýbl – skvělá party v partě skvělých lidí

Party Kýbl – skvělá party v partě skvělých lidí

Předchozí Další

Od roku 2013 vzniká kolem Party Kýblu jedinečná komunita lidí, kteří se chtějí bavit a užívat si života. Rozšířili jsme nabídku služeb, přidali ubytování v apartmánech a naučili se spoustu nových věcí. Musíme fungovat jinak něž klasická cestovka, jelikož každý zájezd je takový malý event pro 100 – 200 lidí. Čeká tě s námi intenzivní zážitek, získáš spoustu nových kámošů a zapaříš na světově unikátní pláži Zrće!

Party Kýbl: Zažij skvělou party v partě skvělých lidí na skvělém místě!

CHCI JET