Skupinové zájezdy na Zrće

Chceš zorganizovat zájezd na Zrće na míru pro skupinu kolegů (teambuilding), spolužáků, sportovců nebo třeba i followerů? Pro skupiny 20 a více osob nabízíme řadu zajímavých výhod a s plánováním ti rádi pomůžeme. Od roku 2013 s námi vycestovalo více než 10 000 klientů, 15 firem, 150 maturitních tříd a 10 skupin sportovců.

Pláž Zrće patří mezi nejlepší party destinace v Evropě. Na jednom místě najdeš hned několik nejlepších klubů světa, krásnou pláž, čisté moře a řadu dalších aktivit. Věděl jsi, že je hned vedle pláže Zrće nejdelší wakeboard dráha v Evropě nebo bungee jumping z výšky 60 m?

Ubytování a zázemí pro všechny naše zájezdy zajišťujeme v Novalji. Spolupracujeme s místními majiteli apartmánů, restaurací, kaváren a lokálními dopravci. Umíme zajistit ubytování s počtem až 2 000 lůžek za nejvýhodnější cenu. Rádi doporučíme a zařídíme doprovodné aktivity v okolí mimo pláž Zrće – turistické výlety, pronájmy sportovišť, cyklistické trasy, prohlídky muzeí, rezervace vyhlášených restaurací, degustace vín apod.

Výhody pro skupiny

 • Garance nejvýhodnější ceny
 • Organizátoři skupiny jedou zdarma
 • Přidělený Party Kýbl specialista, který pomůže s přípravou zájezdu.
 • Flexibilní nastavení platebních podmínek

Reference

 • Lukáš, poradenská společnost
  “Celá akce byla naprosto skvělá, lidi za mnou neustále chodí a celé to chválí. Precizně zajištěná organizace celé akce. Vše bylo přesně tak, jak jsme si domluvili. Promyšlené sestavení celého programu na pláži Zrće a v okolí. Pokud chcete firemní akci bez starostí, neváhejte Party Kýbl oslovit.”
 • Třída oktáva, Mladá Boleslav
  “Absolutně perfektně zorganizovaný pomaturitní zájezd. Měli jsme krásné ubytování přímo v Novalji, jen několik minut od pláže. Především co se týká Zrće a Novalji, to jsou opravdu neskutečné zážitky. Já sama i spolužáci takovou akci hodnotíme jako jedinečnou akci našich životů, která rozhodně neupadne v zapomnění :-)”
 • Adenike, fitness zájezd
  “Už po cestě jsme se všichni seznámili a na místě se z nás stala skvělá parta. I na Zrće dá zvládnout 2x denně trénink + večerní akce končící v brzkých ranních hodinách. Moc jsme si to všichni užili a přemýšlíme nad další společnou cestou!”

Poptávka zájezdu

Kontaktní údaje

Detaily zájezdu