TATRY 2018: 2+1 důvody, proč jet s námi v zimě na hory. Přečíst si.

Zavřít
Ultra Europe Croatia Vystoupení světových DJs Přehrát Trailer

Nejslavnější akce elektronické hudby

Rezervace spouštíme 3. ledna

Jedeme na jednu z nejslavnějších hudebních akcí elektronické hudby na světě. Tancuj v atmosféře 150.000 lidí na stadionu Poljud ve Splitu s výjimečně propracovanými vizuálními a akustickými efekty. Společně bydlíme v Ultra Beach Village na pláži s největší beach party arénou Ultra Europe festivalu.

Zjistit více

Termín zájezdu a cena

Jeden termín, kapacita 200 lidí


Co je zahrnuto v ceně

  • vstupenka na všechny 3 dny Ultra Europe Festivalu 2018
  • doprava z ČR/SR (nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava) a zpět klimatizovaným autobusem
  • ubytování na 4 noci v Beach Village nebo hotelu
  • party průvodce po celou dobu zájezdu
  • veškeré místní poplatky
  • 24/7 zákaznická linka
  • panák Jack Daniel´s Fire zdarma při objednání zájezdu osobně u nás v Praze

Čím si můžeš zájezd vylepšit

  • čtyřhodinovou plavbu na party boat: 800 Kč
  • neomezený festivalový shuttle bus Beach Village – Split: 800 Kč

O festivalu

Ultra Music festival vznikl v roce 1999 jako jednodenní akce v Miami a postupně se rozrostl v jednu z nejslavnějších akcí elektronické hudby. Moderní stage na stadionu Poljud ve Splitu nabízí ULTRA vizuální a akustický zážitek. Kouřové a ohnivé efekty, LED panely, ohňostroje, světla a umělecká vystoupení. Stadion obklopuje krásná příroda.

Ubytování u pláže v Beach Village nebo hotelu

Nejoblíbenější ubytování s největší Beach Party arénou v rámci Ultra Europe festivalu. V borovicovém háji postavíme vlastní stanové městečko jen pár metrů od písečné pláže. Přes den můžeš relaxovat, pařit a poznávat další fajn lidi.

Boat party

3 hodinová party plavba za doprovodu DJs. Jenom moře, loď, hudba, parta lidí a ty s vychlazeným drinkem v ruce. V průběhu plavby zastávka na koupání. Party loď patří dlouhodobě mezi nejžádanější atrakce Ultra Europe festivalu. Lístky je třeba objednat již při rezervaci zájezdu.

Společná cesta

Jezdíme přes noc, takže se ráno probudíš a budeš na místě. Doprava je zajištěna moderními klimatizovanými autobusy. Už po cestě se seznámíš s dalšími lidmi a našimi party průvodci. Přidat se k nám můžeš i autem, ale přijdeš o atmosféru společné cesty. Přidej se na Facebook událost, odebírej aktuální info a zjisti, kdo už jede.

Facebook událost

Typický den na Ultra

Každý den je originál. A jak bude vypadat ten tvůj?

10:00

Hned po ránu skoč do moře a osvěž se, máš za sebou dlouhou noc. Posnídej v jedné z restaurací na pláži, pořádná snídaně je základ.

13:00

Ultra Beach Village pomalu ožívá a začíná hrát hudba. Zajdi si k moři, dej si relax a pokecej se zbytkem party o zážitcích z včerejší noci.

14:00

Začíná odpolední party na pláži a ty cítíš, jak znovu ožíváš. Přidej se, hraje dobrá hudba, lidi se baví a navíc dneska hraje speciální host.

17:00

Připrav se na noční mejdan. Zbytek party na tebe čeká a za chvíli společně vyrážíme na stadion Poljud do Splitu. Těšíš se jak blázen.

2:00

Nic tě nezastaví, je to tady, další den, nabitý program. Na nic nemyslíš a maximálně si to užíváš. Jedna stage, druhá stage, oblíbení DJs.

6:00

Koukáš na poslední ohňostroj celého festivalu. Přece to ještě nemůže končit, s východem slunce pomalu odcházíš a vzpomínáš.

Měli jsme průvodce Bubáka, po 5 minutách se všichni znali a cesta byla moc fajn! Pak to byla jedna velká party :D Ubytování ve stanech u pláže, co víc si přát :)

– Anet