TATRY 2019: poslední volná místa do party vlaku! Chci se přidat.

Zavřít

Lineup Zrće 2018

Nejbláznivější večírky a možná i nejlepší party tvého života. Po všechny termíny našich zájezdů to na pláži žije. Program průběžně doplňujeme.

Jak je to se vstupy do klubů?

Odpolední vstupy do klubů jsou zdarma a platí se pouze večerní vstupné do velkých klubů (Papaya, NOA, Kalypso, Aquarius):

  • NE, PO, ÚT, ST – 3-4denní festivaly v klubech Papaya, NOA, Aquarius a Kalypso. Cena vstupenky na celý festival od 830 Kč.
  • ČT, PÁ, SO – hrají rezidentních DJs a speciální hosté. Vstup do klubů je do půlnoci zdarma. Po půlnoci každý vstup 7-10 €.

Kromě velkých jsou na pláži i nové, o něco menší kluby s bazény, kde to každý večer žije a vstupné platit nemusíš. Náš party průvodce tě seznámí s programem a ukáže místa, kde můžeš zapařit zadarmo a koupit levnější drinky.

TIP: S Party Kýbl Wristband máš možnost nákupu vstupenek na festivaly až na místě. Máme jich vždy dostatek pro všechny držitele Wristbandu. Navíc od nás dostaneš každý den welcome drinky do klubů a získáš řadu dalších výhod.

Pláž je doslova poseta kluby různých hudebních stylů. Party probíhají každý den bez ohledu na probíhající festivaly. Vyber si na místě klub a styl, na který máš zrovna chuť.


Zájezd v termínu 24. 8. – 29. 8. 2018

Summer closing s rezidentními DJs jednotlivých klubů a speciálními hosty.

Rezervace zájezdu