Eva Oslancová Zrće 16.7.2019 15:50

Přidávám trochu netradiční recenzi...co se tyče partykyblu a zájezdu na Zrce, tak ten byl top, nejlepší dovolená jakou jsem kdy zažila a k tomu takový malý bonus..potkala jsem tam svého nynějšího manžela..kdo by to byl řekl, ze na takovéhle dovolené je něco takového možné..ale jo, partykybl nás dal dohromady a ja nyní ziju na Slovensku a jsem 14 dni vdaná..takže děkujeme Partykyblu za naši opravdu nejlepší dovolenou 😃

Kamil Zrće 13.7.2019 21:00

Byla naprostá pravda,že na Zrče se vůbec nespí,na spánek neni vůbec čas,jinak přijdete o skvělý zážitky,který se tam dějou a ty hovada co potkáváte :D Párty loď byla úplně výmaz,ale dal bych reset znova.Na tenhle zážitek neexistuje slovo,to se nedá popsat lidi:D Každopádně zda to čte nováček,tak ať neváhá a rezervuje okamžitě zájezd.Těším se na další dovču a zdravim všechny účastněný posledního Zrče..... btw. fotky žádný nemam,lepší je to bez důkazů :D

Denisa Zárubová Zrće 13.7.2019 18:47

Ahoj! Jestli můžu tento zájezd doporučit? Rozhodně ano! Byl to týden neskutečných zážitků, které vám pártykýbl zprostředkuje. Zajistí vstupy a všechno. Určitě ve ulehčí a bylo to moc fajn:)

Otto Zrće 11.7.2019 11:46

Nejlepší dovolená z nejlepší partou lidí 👌

Eva Zrće 9.7.2019 12:17

Nesklamalo nič! Od nástupu do brňackeho busu po odchod... Nekončiaca alko párty 😂🙏🏻 Bolo to MEGAAAA!!!!! Budúci rok ak to výjde ideme zas ❤️

Michaela Zrće 6.7.2019 13:55

Skvelý zájazd, najlepšia párty loď ..ďakujeme

Oskar Novalja - Po Matuře 2.7.2019 21:48

No musím uznat, bylo to fakt úžasný. Jak se dalo očekávat, tak se vytvořily skupinky, a jedna skupinka chodila po všech party a pořádně si to užila, a jela by za týden znova. :D zbytek byl víc v klidu a užili jsme si jak nějaký ty party ale i moře a bazén. Je fakt pecka mít za tuhle cenu přístup k bazénu, a ještě k tomu vstup na party loď daleko levnější. Party loď musím i přesto jak jsem po ní skončil vřele doporučit. Skoky do vody jsou top! Příští rok pojedem nejspíš zase :D

Verča Novalja - Po Matuře 30.6.2019 17:17

Parádní dovolená! Vážně luxus. Především co se týká Zrće a Novalji, to jsou opravdu neskutečné zážitky a moc ráda bych se tam podívala znovu.

Na PartyKýblu je nejlepší to, že když jede velká skupina (nás jelo 35), máte zařizování prakticky bez starostí, ale pokud vás jede jen pár, mohlo by pro vás být lepší vyrazit na vlastní pěst.

Průvodkyně jsem potkala akorát v autobuse cestou tam a cestou zpátky (mimochodem, cestou zpátky nám řidič 7 hodin neudělal zastávku, paráda), wristband jsem využila pouze na slevu na Party Boat (protože jsme si vařili sami, takže ho pro nás nebylo potřeba). Po příjezdu jsme čekali na ubytování několik hodin (check-in psaný na 14:00, my se na apartmán dostali asi 17:00), což bylo dost nepříjemné, ale žádná velká katastrofa. Nicméně na letáku je psané, že s PartyKýblem máte vstupy do klubů zdarma, pokud přijdete do půlnoci. To sice máte, ale není to zásluhou PartyKýblu, vstup zdarma do půlnoci je tam na denním pořádku úplně pro všechny. :) Slevové kupony na drinky rozdávají po pláži úplně běžně, já si jich odvezla domů snad 10. :D Takže ani v tomhle vás PartyKýbl zrovna nespasí. :)

Nemám vyloženě velké výhrady, dovolenou jsem si fakt užila a to nejsem zrovna party člověk, ale teď už to beru s rezervou a vidím, že PartyKýbl je dobrý hlavně v tom, že vám zařídí odvoz a ubytování (což je samozřejmě bezva věc!!), ale jinak to až tak velký zázrak není. :)

Nicméně Zrći doporučuju všema deseti a Novalja je taky moc hezké městečko. Určitě to za to stojí!

Nikol Knesplová Novalja - Po Matuře 28.6.2019 20:02

Až na drobné organizační problémy na začátku jsme si zájezd moc užili. Všechny aktivity byly dobrovolné, a tak si mohl každý užívat dovolenou podle svých představ. Nejlepší byla party boat, na kterou doporučuji jít všem, kteří mají rádi párty. Samozřejmě jsme se nebavili jen v naší skupince a poznali jiné lidi, což byl nejlepší nápad.

Zájezd doporučuji a budu na něj ještě dlouho vzpomínat.

Lucie Novalja - Po Matuře 28.6.2019 18:54

Zájezd byl naprosto super, moc jsem si to užila. Bazén u Moon Rocks se skvěle hodí při čekání na check-in i při čekání na autobus. Ubytování je v poměru s cenou skvělé, ale může mít své mouchy - my jsme měli špinavou sprchu, uvnitř byla velmi velká vrstva černé plísně, ostatní ubytovaní v dalších apartmánech v "našem domě" měli vše bez problémů. Party loď je naprosto skvělý zážitek, nejlepší na lodi bylo koupání a skákání do moře. Pláž Zrce je pěkná, různé slevy a poukázky od Party kýblu přijdou vhod. Novalja je pěkné město, velký výběr cenově dostupných restaurací, supermarketů, pekáren a stánků se suvenýry. Zájezd hodnotím jako kladný a určitě doporučuji, cena je super!

Přidat vlastní recenziPřiložit fotografie ze zájezdu (max. 5 nejlepších)