Oskar Novalja - Po Matuře 2.7.2019 21:48

No musím uznat, bylo to fakt úžasný. Jak se dalo očekávat, tak se vytvořily skupinky, a jedna skupinka chodila po všech party a pořádně si to užila, a jela by za týden znova. :D zbytek byl víc v klidu a užili jsme si jak nějaký ty party ale i moře a bazén. Je fakt pecka mít za tuhle cenu přístup k bazénu, a ještě k tomu vstup na party loď daleko levnější. Party loď musím i přesto jak jsem po ní skončil vřele doporučit. Skoky do vody jsou top! Příští rok pojedem nejspíš zase :D

Verča Novalja - Po Matuře 30.6.2019 17:17

Parádní dovolená! Vážně luxus. Především co se týká Zrće a Novalji, to jsou opravdu neskutečné zážitky a moc ráda bych se tam podívala znovu.

Na PartyKýblu je nejlepší to, že když jede velká skupina (nás jelo 35), máte zařizování prakticky bez starostí, ale pokud vás jede jen pár, mohlo by pro vás být lepší vyrazit na vlastní pěst.

Průvodkyně jsem potkala akorát v autobuse cestou tam a cestou zpátky (mimochodem, cestou zpátky nám řidič 7 hodin neudělal zastávku, paráda), wristband jsem využila pouze na slevu na Party Boat (protože jsme si vařili sami, takže ho pro nás nebylo potřeba). Po příjezdu jsme čekali na ubytování několik hodin (check-in psaný na 14:00, my se na apartmán dostali asi 17:00), což bylo dost nepříjemné, ale žádná velká katastrofa. Nicméně na letáku je psané, že s PartyKýblem máte vstupy do klubů zdarma, pokud přijdete do půlnoci. To sice máte, ale není to zásluhou PartyKýblu, vstup zdarma do půlnoci je tam na denním pořádku úplně pro všechny. :) Slevové kupony na drinky rozdávají po pláži úplně běžně, já si jich odvezla domů snad 10. :D Takže ani v tomhle vás PartyKýbl zrovna nespasí. :)

Nemám vyloženě velké výhrady, dovolenou jsem si fakt užila a to nejsem zrovna party člověk, ale teď už to beru s rezervou a vidím, že PartyKýbl je dobrý hlavně v tom, že vám zařídí odvoz a ubytování (což je samozřejmě bezva věc!!), ale jinak to až tak velký zázrak není. :)

Nicméně Zrći doporučuju všema deseti a Novalja je taky moc hezké městečko. Určitě to za to stojí!

Nikol Knesplová Novalja - Po Matuře 28.6.2019 20:02

Až na drobné organizační problémy na začátku jsme si zájezd moc užili. Všechny aktivity byly dobrovolné, a tak si mohl každý užívat dovolenou podle svých představ. Nejlepší byla party boat, na kterou doporučuji jít všem, kteří mají rádi párty. Samozřejmě jsme se nebavili jen v naší skupince a poznali jiné lidi, což byl nejlepší nápad.

Zájezd doporučuji a budu na něj ještě dlouho vzpomínat.

Lucie Novalja - Po Matuře 28.6.2019 18:54

Zájezd byl naprosto super, moc jsem si to užila. Bazén u Moon Rocks se skvěle hodí při čekání na check-in i při čekání na autobus. Ubytování je v poměru s cenou skvělé, ale může mít své mouchy - my jsme měli špinavou sprchu, uvnitř byla velmi velká vrstva černé plísně, ostatní ubytovaní v dalších apartmánech v "našem domě" měli vše bez problémů. Party loď je naprosto skvělý zážitek, nejlepší na lodi bylo koupání a skákání do moře. Pláž Zrce je pěkná, různé slevy a poukázky od Party kýblu přijdou vhod. Novalja je pěkné město, velký výběr cenově dostupných restaurací, supermarketů, pekáren a stánků se suvenýry. Zájezd hodnotím jako kladný a určitě doporučuji, cena je super!

Kačka Novalja - Po Matuře 28.6.2019 14:50

Legendární party! Nedá se to popsat! To musíš zažít. Super průvodci, městečko Novalja je nádherné a moře čisté. Až na organizaci v Check-in, kde jsme museli v hrozném horku čekat než na nás dojde řada na ubytování, to bylo super! Tolik vzpomínek a zážitku, nedá se to popsat, musíš jet!

Kačka Novalja - Po Matuře 28.6.2019 14:49

Legendární party! Nedá se to popsat! To musíš zažít. Super průvodci, městečko Novalja je nádherné a moře čisté. Až na organizaci v Check-in, kde jsme museli v hrozném horku čekat než na nás dojde řada na ubytování, to bylo super! Tolik vzpomínek a zážitku, nedá se to popsat, musíš jet!

David Novalja - Po Matuře 28.6.2019 12:43

Organizace byla dobrá, vše bylo dopředu zařízené, tak jak bylo uváděno.

Veronika Vaculíková Novalja - Po Matuře 27.6.2019 10:22

Párty kýbl za mě jednoznačně nejlepší dovolená se spolužáky, všichni jsme si to užili naplno, akorat to moc rychle uteklo. Nejlepší zážitek byla party boat :)

Marie Novalja - Po Matuře 26.6.2019 15:16

Nejlepších 5 dni v mém životě, spousta srandy a skvělých zážitku. Lépe jsme se rozloučit se střední nemohli. Určitě to zopakujeme

Marie Novalja - Po Matuře 26.6.2019 15:13

Bylo to skvělý, zažili jsme spoustu zážitků, každej den jsme byli v lihu. Nejlepší rozlučka ze střední. Určitě to někdy zopakujeme.

Přidat vlastní recenzi